רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  איך לבחור חדרי בריחה מאתגרים
  ומעניינים באזור חיפה?

  אם אתם אוהבים להפעיל את הראש ולהתנסות באתגרים חדשים, אתם לא יכולים לפספס את אחד הטרנדים החמים ביותר בישראל בשנים האחרונות. חדרי בריחה בקריות ובצפון הארץ מהווים אלטרנטיבה צעירה ומגניבה לכל מי שרוצה לצאת מהבית ולבלות בדרכים חדשות ומאתגרות. אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה הגדול בצפון, מזמינים אתכם לאתגר את היכולות שלכם בעבודת צוות ולרתום את הידע האישי שלכם על מנת להתמודד עם משימות מרתקות ומעניינות.

  אם אתם רוצים לבחור חדרי בריחה בקריות, חשוב יהיה להתייחס ל-4 הפרמטרים שיכולים לקבוע את ההנאה שלכם מהבילוי:

  • ניסיון – בין אם אתם בעלי ניסיון רב עם חדרי בריחה, ובין אם אתם חדשים בעולם זה, זכרו כי ישנם חדרי בריחה שונים אשר יספקו לכם את החוויה הייחודית אותה אתם מחפשים.
  • רמת קושי – רמת הקושי של המשחק נקבעת מאופי המשימות ואתגרים שעומדים בפני השחקנים. כשאתם רוצים לאתגר את עצמכם אתם יכולים לבחור בחדר בריחה קשה שמכיל מספר רב של משימות אשר דורשות שיתוף פעולה בין כל השחקנים.
  • נושא החדר – נושא החדר הוא בעצם סיפור מסגרת של החדר. בריחה נועזת מבית כלא שמור או הצלה אמיצה של מטוס מנחיתה מסוכנת, בחרו בנושא שאתם מתחברים אליו.
  • כמות משתתפים – חדרי בריחה מיועדים למספר משתתפים מדויק, וניתן יהיה למצוא חדרים אשר מתאימים לקבוצות קטנות מצד אחד או חדרי בריחה לקבוצות גדולות מצד שני.

  יציאה לבילוי קצת אחר

  חדרי בריחה בקריות מאפשרים לכל אחת ואחד מאיתנו להנות מאתגרים מיוחדים ושונים מבלי לנסוע רחוק. כשאתם יוצאים לבילוי בחדר בריחה לרוב אתם לא מצפים או מגיעים מוכנים לאתגרים שהולכים להפתיע אתכם. כך שכל ביקור בחדר בריחה לזוג נראה שונה מקודמיו ותלוי רבות באינטראקציה בין המשתתפים. הבטיחו את הפעילות המיוחדת והמהנה ביותר בעבורכם ובעבור החברים, המשפחה ואפילו צוות העובדים שלכם וצרו קשר כבר היום עם אסקייפלנד.

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה