רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  איפה כדאי לחגוג אירוע יום הולדת עם המשפחה ועם החברים?

  אחד הבילויים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות הוא הבילוי בחדר בריחה. היום בכל רחבי הארץ פרוסים חדרי בריחה מיוחדים ומגוונים אשר מציעים לכל קבוצת חברים או משפחה חוויית משחק יוצאת מן הכלל. לא משנה איפה אתם רוצים לבחור חדר בריחה קריות או חיפה, אתם עומדים למעשה בפני מגוון רחב של אפשרויות מעניינות במתחם של אסקייפלנד.

  בבואכם לבחור את אזור הפעילות של חדר בריחה קריות חיפה, חשוב לזכור כי עומדות בפניכם מגוון רחב של אפשרויות שיעזור לכם לחסוך נסיעה ארוכה למרכז:

  • קרוב לבית – חדרי בריחה בקריות קרובים מאוד לבית שלכם ואתם ממש לא צריכים להשקיע זמן נסיעה זה דלק על מנת לבלות ערב מהנה בחברת חברים או בני משפחה.
  • מגוון רחב של נושאים – בקריות קיימים חדרי בריחה בנושאים רבים שמציעים אתגרים מעניינים לכולם. בין אם חדרי בריחה בסגנונות מפחידים ומעוררי אימה ובין אם חדרי בריחה לילדים, אתם יכולים למצוא את כל האפשרויות, במרחק קצר מכם וברמה גבוהה מאוד.
  • חדרים מושקעים – שם המשחק בכל הנוגע לחדרי בריחה הוא איכות ולאו דווקא כמות. חדר בריחה איכותי ומעוצב יהיה זה אשר יכלול פרטים קטנים ומדויקים ותפאורה מיוחדת. חדר הבריחה בעצם מספר סיפור ואתם נכנסים לעולם מקביל בו תוכלו לקחת חלק פעיל בסיפור.
  • מתאים למספר משתתפים משתנה – לא כל חדר בריחה מתאים לכמויות גדולות של משתתפים. לכן, כשאתם בוחרים חדר בריחה בקריות, אתם צריכים לוודא עם המפעיל כי החדר אכן מתאים לכמות המשתתפים הרצויה.

  חווית משחק יוצאת מן הכלל במרחק קצר מהבית

  אם בעבר תושבי הקריות נאלצו לנסוע לאזור המרכז על מנת ליהנות מחדרי בריחה מיוחדים מומלצים, הרי שכיום גם אתם יכולים לבחור בין מגוון רחב של חדרים במתחם של אסקייפלנד. אצלנו במתחם אסקייפלנד תוכלו להתפנק מחדר אירוח V.I.P המותאם לחגיגות גדולות של ימי הולדת בכל הגילאים, ימי וערבי גיבוש, חגיגות משפחתיות, דייטים, בילויים זוגיים וחברתיים

  וכו'.

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה