רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  מחיר אסקייפ רום

  רעיון: אסקייפ רום כפעילות מרכזית במסיבה

  חדר בריחה (או, בלועזית, אסקייפ רום – Escape Room) מציע חוויה מסוג אחר. הרעיון המרכזי העומד מאחורי הוא משימה שיש לבצע, חידה או אתגר כלשהו, שפתרון לו הוא זה שיאפשר, בסופו של דבר, את היציאה מהחדר. המשתתפים בפעילות מקבלים משימה כלשהי, חידה עם רמזים מסוימים, וצריכים לפענח אותה בתוך פרק זמן של 60 דקות לרוב. זו יכולה להיות פעילות המתאימה אך ורק למבוגרים או כזו שבה יכולים להשתתף גם ילדים צעירים.

  גולת הכותרת של האירוע

  למתעניינים בהזמנת אסקייפ רום מחיר הוא פעמים רבות שיקול מרכזי בבחירת הפעילות, ובייחוד אם רוצים לשלבה במסיבה. בין אם זו מסיבת יום הולדת לילד או לילדה, יום גיבוש וכייף לעובדים או אפילו טיול לצפון של המשפחה, שבו רוצים לשלב פעילות מהנה, ישנן לא מעט הוצאות שיכולות להגיע עד לכדי סכומי כסף גבוהים. לשמחתנו, חדר אסקייפ איננו עולה הרבה כסף ואפשר לשלבו כפעילות מושלמת בכל חגיגה. טווח המחירים הוא רחב והוא תלוי במספר המשתתפים לרוב. כאשר מדובר בקבוצה גדולה של 8 משתתפים ומעלה, העלות לכל משתתף עומדת על כ-85 ₪. סכום נוח מאד לכל הדעות.

  חדרי בריחה מסוגים שונים

  מחפשים הזמנת אסקייפ רום, ובייחוד אם רוצים להפוך פעילות זו לאירוע המרכזי של החגיגה, חשוב שתעשה מוקדם ככל שניתן כדי לשריין את חדר הבריחה המתאים, העונה על כל הצרכים. חדרי הבריחה של היום מציעים אתגרים וחוויות נהדרות ומפעילים את כל החושים. אלה יכולים להיות חדרי בריחה המתבססים על גיבוש אסטרטגיה מתאימה, חדרי בריחה שנועדו לאתר אוצר אבוד, חדר בריחה בהשראת בוב ספוג וחדר בריחה שהוא הרבה מאד מוסיקה טובה. הרעיון הוא לאתר את חדר הבריחה המתאים ולשלב אותו כהלכה במסיבה הקרובה.

  רוצים להזמין אסקייפ רום ומתלבטים איזו אפשרות תתאים לאירוע שאותו אתם מתכננים, למסיבה הגדולה והחשובה? אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה המוביל באזור הצפון וגם הגדול מכולם, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת הפעילויות השונות של המקום, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 04-8500600

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה