רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  חדר בריחה לב המפרץ

  על ההיסטוריה (המעניינת) של חדרי הבריחה

  קשה שלא לשמוע על חדרי הבריחה בשנים האחרונות, הנחשבים לאטרקציה מבוקשת של ממש, המתאימה לכל הגילאים. הטרנד החם הזה מוצע בכל העולם וגם בארץ ואפשר למצוא חדר בריחה לב המפרץ כמו גם במקומות נוספים בצפון, במרכז וגם בדרום. האטרקציה הנפלאה הזו מתבססת על משחק מחשב שיצא לראשונה בשנת 2001 ומאז עברה לא מעט תהפוכות ושינויים עד שהתגבשה לכדי פעילות מאתגרת ומהנה בתצורת – חדר בריחה.

   

  המקור – משחק מחשב

  הכול התחיל במשחק המחשב המהולל "תעלומת הזמן והחלל". במשחק הופיע לראשונה הביטוי "ברח מן החדר" שהפך במרוצת השנים לז'אנר של ממש במשחקי ההרפתקאות. בשנת 2007, עברו חדרי הבריחה לחזית עצמה והפכו מווירטואליים לפיזיים של ממש. יש הטוענים כי חדרי הבריחה כפי שאנו מכירים כיום מגיעים מיפן, בעוד שאחרים סבורים כי אלה דווקא ההולנדים, שיצרו אותם תוך התבססות על האטרקציה האנגלית הידועה "צינוק לונדון" ועל תכנית הטלוויזיה המפורסמת "המבצר".

   

  אתגרים וחידות שונות

  כך או כך, חדרי הבריחה הם פעילות כיפית ומהנה מאד, שאפשר לשלב במסגרת יום ארוך גדוש בהפתעות. למחפשים חדר בריחה חוצות המפרץ הן בהחלט היעד המתאים, היכן שנמצא מתחם גדול ומרשים. ישנם סוגים רבים מאד של חדרי בריחה וגם מטלות ומשימות, המוצעות במסגרתם. אלה יכולים להיות חדרי בריחה קלאסיים, הכוללים רמזים וחידות היגיון או חדרי בריחה מאתגרים מאד, המעמידים לרשות המשתתפים עלילה בלשית מרתקת שאותה הם צריכים לפתור. כל אחת מהאפשרויות מעלה תחושות רבות ומטרתה העיקרית להגיע אל הניצחון. זוהי הזדמנות נפלאה לבלות זמן איכות עם הילדים ושאר בני המשפחה, או אולי ליהנות עם החברים שאוהבים מהפעלה קצרה ומיוחדת במינה. זהו מסע של שעה לרוב, מסע מסעיר שמעורר את כל החושים.

  מחפשים חדר בריחה באזור הצפון המתאים לכל המשפחה או לכם ולחברים הכי טובים? אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה המוביל באזור הצפון וגם הגדול מכולם, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו בדיוק את חדרי הבריחה שאותם אתם מחפשים. לסקירת הפעילויות השונות של המקום, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 04-8500600

   

  חדר בריחה בלב המפרץ

   

  חדר בריחה לב המפרץ – אסקייפ לנד

  תמיד אהבתם לשחק במשחקי בלשים ולפענח תעלומות? חדרי בריחה הם פעילות שנוצרה ממש בשבילכם. היום ישנם חדרי בריחה ברמות קושי שונות כדי שכולם יוכלו ליהנות, כולל  ילדים צעירים. ילדים יהנו מאוד להיכנס לתוך סיפור שמדבר אליהם ולפתור ולהתמודד עם החידות או המשימות המתאימות להם ברמת הקושי. אם תרשמו בגוגל חדר בריחה לב המפרץ, ללא ספק תקבלו בראש הרשימה את אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה הגדול בצפון. בתור חדר בריחה לב המפרץ, אסקייפלנד ממוקם במקום מרכזי מאוד ממש סמוך לקניון לב המפרץ שהוא גם מיקומה של תחנת מרכזית המפרץ ותחנת רכבת לב המפרץ. כך, גם אם אתם בלי רכב, או שהילדים הגדולים החליטו ללכת לחדר בריחה בעצמם, זהו מקום מעולה גם מבחינת הנגישות.

   

  חדר בריחה לב המפרץ – להזמין חברים מכל הצפון

  בגלל המיקום המרכזי של חדר בריחה לב המפרץ, אם החלטתם לערוך יום הולדת למשפחה המורחבת המגיעה ממקומות שונים בארץ או לכיתה, הם יהיו אופציה מעולה. כמובן שהמיקום הוא רק חלק קטן מהעניין. באסקייפלנד חמישה חדרי בריחה שונים המכניסים אתכם כל אחד לתוך הרפתקה מסעירה מלאה בחידות ומשימות. כל אחד יכול לבחור את החדר המתאים לגודל הקבוצה המשתתפת ובהתאם לסיפור המעניין אותו. בחדר האוצר הלאומי למשל תתחקו אחרי אוצר אבוד בן מאתיים שנה. בחדר מבוך האוצרות של ג'ק תצטרכו לגנוב אוצר ממחסן סודי בלי שהמשטרה תתפוס אתכם. בחדר בוב ספוג המתאים לילדים צעירים יותר תצילו את מתכון הקציצות המפורסם שנגנב. לכן, אם הלכתם על חדר בריחה לב המפרץ, אתם יודעים לאן להגיע.

   

  שעה בחדר בריחה בדרך לטיול בצפון

  חדר בריחה לב המפרץ הם גם מקום מעולה לעצור בו אם אתם בדרך לטיול בצפון. אם נסעתם מהמרכז, אין ספק שעצירה בת שעה הכוללת פעילות כיפית ומאתגרת רק תיתן לכם אנרגיות להמשך הטיול. מדובר על יום גיבוש לעובדים בצפון? גם אז סמנו בווייז את אסקייפלנד, חדר בריחה לב המפרץ ותתנו לעובדים חוויה מהנה שגם תגרום להם לשתף פעולה, לחשוב מחוץ לקופסה, ליזום ולתקשר טוב יותר. מחפשים חדרי בריחה לבילוי משפחתי או קבוצתי? אנו באסקייפלנד מחכים לכם עם מגוון חוויות ומשימות מרתקות.

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה