רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  חדר בריחה לב המפרץ

  על ההיסטוריה (המעניינת) של חדרי הבריחה

  קשה שלא לשמוע על חדרי הבריחה בשנים האחרונות, הנחשבים לאטרקציה מבוקשת של ממש, המתאימה לכל הגילאים. הטרנד החם הזה מוצע בכל העולם וגם בארץ ואפשר למצוא חדר בריחה לב המפרץ כמו גם במקומות נוספים בצפון, במרכז וגם בדרום. האטרקציה הנפלאה הזו מתבססת על משחק מחשב שיצא לראשונה בשנת 2001 ומאז עברה לא מעט תהפוכות ושינויים עד שהתגבשה לכדי פעילות מאתגרת ומהנה בתצורת – חדר בריחה.

  המקור – משחק מחשב

  הכול התחיל במשחק המחשב המהולל "תעלומת הזמן והחלל". במשחק הופיע לראשונה הביטוי "ברח מן החדר" שהפך במרוצת השנים לז'אנר של ממש במשחקי ההרפתקאות. בשנת 2007, עברו חדרי הבריחה לחזית עצמה והפכו מווירטואליים לפיזיים של ממש. יש הטוענים כי חדרי הבריחה כפי שאנו מכירים כיום מגיעים מיפן, בעוד שאחרים סבורים כי אלה דווקא ההולנדים, שיצרו אותם תוך התבססות על האטרקציה האנגלית הידועה "צינוק לונדון" ועל תכנית הטלוויזיה המפורסמת "המבצר".

  אתגרים וחידות שונות

  כך או כך, חדרי הבריחה הם פעילות כיפית ומהנה מאד, שאפשר לשלב במסגרת יום ארוך גדוש בהפתעות. למחפשים חדר בריחה חוצות המפרץ הן בהחלט היעד המתאים, היכן שנמצא מתחם גדול ומרשים. ישנם סוגים רבים מאד של חדרי בריחה וגם מטלות ומשימות, המוצעות במסגרתם. אלה יכולים להיות חדרי בריחה קלאסיים, הכוללים רמזים וחידות היגיון או חדרי בריחה מאתגרים מאד, המעמידים לרשות המשתתפים עלילה בלשית מרתקת שאותה הם צריכים לפתור. כל אחת מהאפשרויות מעלה תחושות רבות ומטרתה העיקרית להגיע אל הניצחון. זוהי הזדמנות נפלאה לבלות זמן איכות עם הילדים ושאר בני המשפחה, או אולי ליהנות עם החברים שאוהבים מהפעלה קצרה ומיוחדת במינה. זהו מסע של שעה לרוב, מסע מסעיר שמעורר את כל החושים.

  מחפשים חדר בריחה באזור הצפון המתאים לכל המשפחה או לכם ולחברים הכי טובים? אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה המוביל באזור הצפון וגם הגדול מכולם, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו בדיוק את חדרי הבריחה שאותם אתם מחפשים. לסקירת הפעילויות השונות של המקום, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 04-8500600

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה