חדר בריחה לקבוצות גדולות - מתחם חדרי הבריחה הגדול בצפון - אסקייפ לנד

חדר בריחה לקבוצות גדולות

ליהנות בענק – חדר בריחה לקבוצות גדולות

אין כמו לבלות יחד עם המשפחה המורחבת, עם המבוגרים וגם עם הילדים, במקום אחד תחת קורת גג אחת. לא פשוט לעיתים לעשות זאת, לארגן את כולם ביחד וגם למצוא אטרקציה או פעילות מעניינת שמתאימה לכולם. אך אל דאגה, מסתבר שיש אחת כזו שהפכה לאחרונה לטרנד של ממש בתחום האטרקציה: חדר בריחה לקבוצות גדולות.

לבלות ביחד

חדרי הבריחה, המתאימים למספר מצומצם וגם למספר רב של משתתפים מציעים חוויה מסוג אחר. אסקייפ רום לקבוצות גדולות וגם לקבוצות קטנות מעמידים בפני המשתתפים אתגרים שונים שבחלקם מורכבים במיוחד. עליהם לפתור חידה כלשהי באמצעות רמזים העומדים לרשותם ולעשות זאת בתוך פרק זמן קצוב (לרוב כשעה אחת בלבד). רק לאחר שפתרו אותה יוכלו לצאת מהחדר ולהשלים את המשימה. ישנם סוגים רבים של חדרי בריחה, המתבססים על רעיונות שונים. אלה יכולים להיות חדרי בריחה עם סיפור או אתגר בלשי מסוים, חדרי בריחה של אסטרטגיה ואפילו חדרי בריחה המיועדים לילדים צעירים.

כולם במקום אחד

היתרון בבחירה באפשרות כזו, כפעילות לכל המשפחה המורחבת, הוא העובדה שכולם נמצאים במקום אחד בו זמנית וגם משתפים פעולה זה עם זה. לא מדובר כאן בפעילות אינדיבידואלית, אלא בפעילות מהנה משותפת שבהם נדרשים המשתתפים לעבוד בעבודת צוות כדי לעמוד בהצלחה באתגר, במשימה עצמה. אפשר למצוא כיום מתחם המציעים חדרי בריחה לקבוצות בסדרי גודל שונים, לרבות בקבוצות גדולות, כאלה שיכולים להיות אטרקציה נפלאה במסגרת יום כייף או יום גיבוש של עובדי חברה ולא רק של בני המשפחה.

ניתן לשלב פעילויות נוספות לפני או אחרי, לצאת לטיול רגלי בסביבה הקרובה או לעצור לארוחה טובה באחת המסעדות שבאזור. כך או כך, אין ספק שמדובר כאן בפעילות שהיא הרבה יותר מאטרקציה רגילה, פעילות שהיא כייף, הנאה, אתגר גדולה והזדמנות להיות קרובים יותר לאנשים שאוהבים.

רוצים לצאת עם המשפחה המורחבת או עם העובדים שלכם לפעילות מהנה בצפון? אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה המוביל באזור הצפון וגם הגדול מכולם, הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה והמקום שבו תמצאו את הכיף ואת ההנאה שבהם אתם מעוניינים. לסקירת הפעילויות השונות של המקום, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 048500600

רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?  חייגו: 048500600

או השאירו פרטים ונשוב אליכם ממש בקרוב !

פנייה בוואצאפ חייגו עכשיו