רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  למה לא כדאי לכם לוותר על אסקייפ רום מאתגר באזור חיפה?

  טרנד חדרי הבריחה פרץ לחיינו בסערה בשנים האחרונות ומאתגר אנשים רבים שרוצים לצאת מהשגרה ולבלות עם חבריהם במקום שהוא קצת שונה ומיוחד יותר. אם אתם רוצים לבחור אסקייפ רום חיפה, הנכם מוזמנים ליצור קשר על אסקייפלנד וליהנות ממבחר של חדרי בריחה ברמות קושי משתנות. אסקייפ רום למשפחות, לילדים ואפילו לקבוצות של עובדים ומועסקים, עומדות בפניכם מגוון רחב של אפשרויות וכל מה שנותר לכם לעשות זה לבחור את רמת המשחק שמתאימה למשתתפים.

  בכל הנוגע לתחום הבילויים ובמיוחד לאתגר כמו אסקייפ רום יש לא מעט סיבות לבחור לבלות דווקא כאן:

  • אתגר – אסקייפ רום חיפה מציע אתגרים של ממש עם חדרי בריחה שעולים על כל דמיון ומעניקים לכם את האפשרות להתמודד עם משימות מורכבות ומאתגרות במיוחד שלא חשבתם שתגיעו אליהן.
  • שבירת שגרה – גם אם אתם כל כך רגילים ללכת לסרט בשישי בערב, זכרו כי ביקור בחדר בריחה יעניק לכם את האפשרות להתמודד עם אתגרים שמפעילים את הראש במקום לשבת אל מול המסך הגדול שוב.
  • עיצובים מושקעים – דווקא בתחום חדרי הבריחה בחיפה, ניתן יהיה ליהנות ממגוון רחב של עיצובי חדרים מיוחדים אשר מושקעים בכל היבט, גם בפרטים הקטנים. העיצוב הייחודי של החדרים מבטיח כי חווית המשחק תתעלה על עצמה בכל פעם מחדש.
  • סיפורים מרתקים – סיפורי המסגרת הם אלו שהופכים כל חדר בריחה למקום מרתק. ככל שסיפור המסגרת בנוי בצורה טובה יותר ומאגד בתוכו פרטים קטנים אך משמעותיים יותר, כך חדר הבריחה שלכם יהיה מרתק ומעניין הרבה יותר.

  חדרי הבריחה של הצפון מאתגרים את כל הרמות

  אסקייפ רום לזוגות בחיפה מציעה לכם להתמודד עם אתגרים ברמות קושי משתנות. לעיתים ניתן להתאים אפילו את אותם החדרים לילדים או לחברים אשר מנוסים יותר בתחום חדרי הבריחה בעזרת כמה ההתאמות קלות בחדר. כדי ליהנות מן החוויה המיוחדת והמהנה ביותר יידעו את המפעילים של חדר הבריחה בניסיון שלכם והם כבר יוודאו כי חדר הבריחה הנבחר יספק את רמת האתגר הנכונה בעבורכם.

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה