המתכון הסודי של בובספוג

חדר בריחה בוב ספוג

לאחר שנים של ניסיונות כושלים בהפלת מסעדת "הסרטן הפריך", הצליח פלנקטון לפגוע במר קראב פגיעה קריטית. המשימה המוצלחת של פלנקטון השאירה את מר קראב ללא המתכון הסודי שלו וללא הספוג הצהוב היחידי שמסוגל להפוך קציצות ב"סרטן הפריך" (או לפחות היחידי שמוכן לעשות זאת בלי שכר).

לאחר שמר קראב גילה כי העסק שלו נמצא בסכנה הוא הבין כי כדי לשמור על הכסף שלו עליו להשקיע אותו וכעת הכל תלוי בך. העסקה של החיים שלך מחכה לך בקווסט רום הזה, מר קראב מחפש לשכור קבוצה מיומנת אשר תסייע לו בהחזרת המתכון הסודי והספוג הצהוב האהוב. האם יש לך ולקבוצה שלך את מה שצריך בשביל להחזיר את הספוג הצהוב למטבח בזמן?

הכניסה לילדים מתחת לגיל 8 הינה ₪85
הכניסה לילדים מתחת לגיל 5 הינה ללא תשלום
ימי שישי\שבת מינימום 3 שחקנים ומעלה

הזמנת החדר
להזמנה, אנא בחר:
תאריך מלוח השנה
שעת פעילות
מספר משתתפים

אסקייפ לנד – מתחם חדרי הבריחה הגדול בצפון

עם חדר המתנה מפואר, חנייה צמודה ושישה חדרי בריחה המציגים סיפורים שונים ומסוגלים להכיל עד ל-50 משתתפים, אסקייפ לנד לוקחת את חווית האקזיט רום עד לקצה. העלילות הבלעדיות והמקוריות שלנו מכילות חידות ותעלומות המתאימות לרמה, גודל ואופי הקבוצה ועשינו את כל המאמצים כדי לוודא שהחוויה שלך תהיה מושלמת. ניתן להזמין מקומות לצ'לנג' רום או לסגור חדר בריחה בוב ספוג באופן בלעדי לקבוצה שלך. הסיפורים מתאימים לאירועי חברה, ימי גיבוש, דייטים, פעילות משפחתית, כנסים, חגיגות בר או בת מצווה, הצעות נישואין ועוד.

להיכנס זה החלק הקל

עכשיו זה התור שלך לנשום עמוק ולצלול לתוך הרפתקה אדירה המתרחשת בעולם של הספוג הצהוב שכולם אוהבים. כדי להזמין מקומות בחדר לפניך 3 שלבים פשוטים:

  1. נא לבחור תאריך מלוח השנה.
  2. נא לבחור את שעת הפעילות (הפעילות אורכת כ-60 דקות).
  3. נא להזין את מספר המשתתפים.

ניתן לסגור חדרי בריחה שלמים לאירועים ובמקרה הצורך גם את כל המתחם. לפרטים נוספים, צרו קשר טלפוני.

חדר בריחה בוב ספוג

חדרי בריחה לקבוצות של עד כ-50 איש

חדרי הבריחה שלנו בנויים בצורה אשר יכולה להתאים לקבוצות בכל הגדלים. הגודל של החדר ומגוון התעלומות והרמזים יוודאו כי לכל המשתתפים יש מקום בעלילה. החדרים מתאימים לאירועים גדולים וניתן לסגור מראש מספר חדרים ואף את כל המתחם.

לחגוג יום הולדת

פעילות שוברת קרח ושגרה אשר מתאימה לקבוצות בכל הגדלים. האתגרים והתפאורה מצליחים לחבר בין חברי הקבוצה וליצור חוויה ייחודית ומהנה לכלל המשתתפים. קבוצות, צוותים, חוגגי ימי הולדת ובר או בת מצווה מוזמנים ליהנות מצורת בילוי חדשה ומרתקת!

חנייה צמודה בשפע

בכל הנוגע לחדרי בריחה ישראל כבר אינה מצטמצמת – לרשותכם חניון גדול צמוד למתחם המאפשר הגעה נוחה מצפון, דרום ומרכז הארץ.

חוויה המתאימה לכולם

חדרי הבריחה שלנו עוצבו על ידי האדריכלים המובילים בתחום על מנת ליצור עבורך את העולם המושלם שיאתגר אותך והחוויה שתעלה על כל הציפיות שלך. חדרי הבריחה מתאימים למבוגרים וילדים החל מגיל 12, המתחם כולו נגיש לנכים.

רוצים לסגור את מתחם ESCAPELAND לעצמכם?

ליצירת קשר