התקליט האבוד

במהלך ראיון של רשת BBC עם אלמנתו של זמר הרגאי המפורסם ביותר בעולם, בוב מרלי, חשפה ריטה מרלי כי הזמר המנוח הותיר אחריו אלבום אחרון. האלבום אשר הוקלט בימיו האחרונים של מרלי מעולם לא פורסם מכיוון ומרלי נפטר לפני שהספיק לפרסם או אפילו להשמיע אותו לאיש. האלפים שניסו ונכשלו לאתר את האלבום האגדי מאמינים כי מדובר כאן במעשייה, האם לך ולקבוצה שלך יש את מה שצריך בשביל להוכיח שכולם בעצם טועים? התקליט האבוד

הכניסה לילדים מתחת לגיל 8 הינה ₪85
הכניסה לילדים מתחת לגיל 5 הינה ללא תשלום
ימי שישי\שבת מינימום 3 שחקנים ומעלה

הזמנת החדר
להזמנה, אנא בחר:
תאריך מלוח השנה
שעת פעילות
מספר משתתפים

למי מתאים חדר בריחה התקליט האבוד

האסקייפ רום מאפשר לך ולקבוצה שלך לבחון מקרוב את חייו ומותו של אחת מאגדות הרגאיי. המרדף אחר התקליט האבוד מהווה בריחה מהמציאות וכניסה לעולם מסתורי של מוזיקה ותעלומות. הפעילות מתאימה ליציאות שגרתיות ולדייטים וניתן לסגור קווסט רום לקבוצות. צ'לנג רום מתאים לחגיגות של ימי הולדת למבוגרים ולבני נוער, לימי גיבוש של המשרד, ערבי חברה, כנסים וכל אירוע בו יש ליצור אטרקציה אשר מהנה, מאתגרת ומחברת בין המשתתפים.

עכשיו זה התור שלך לגלות לאן המוזיקה תוביל אתכם

הזמנת החדר היא פשוטה ומהירה, כל שעלייך לעשות הוא להכניס את הפרטים של האירוע שלך. לייעוץ ופרטים נוספים אנחנו מזמינים אותך ליצור אתנו קשר טלפוני ולעקוב אחר התקליט האבוד.

  1. נא לבחור את תאריך האירוע שלך בלוח השנה.
  2. נא לבחור את שעת הפעילות (הפעילות אורכת כ-60 דקות).
  3. נא להזין את מספר המשתתפים.

חדרי בריחה לקבוצות של עד כ-50 איש

חדרי הבריחה שלנו בנויים בצורה אשר יכולה להתאים לקבוצות בכל הגדלים. הגודל של החדר ומגוון התעלומות והרמזים יוודאו כי לכל המשתתפים יש מקום בעלילה. החדרים מתאימים לאירועים גדולים וניתן לסגור מראש מספר חדרים ואף את כל המתחם.

לחגוג יום הולדת

פעילות שוברת קרח ושגרה אשר מתאימה לקבוצות בכל הגדלים. האתגרים והתפאורה מצליחים לחבר בין חברי הקבוצה וליצור חוויה ייחודית ומהנה לכלל המשתתפים. קבוצות, צוותים, חוגגי ימי הולדת ובר או בת מצווה מוזמנים ליהנות מצורת בילוי חדשה ומרתקת!

חנייה צמודה בשפע

בכל הנוגע לחדרי בריחה ישראל כבר אינה מצטמצמת – לרשותכם חניון גדול צמוד למתחם המאפשר הגעה נוחה מצפון, דרום ומרכז הארץ.

חוויה המתאימה לכולם

חדרי הבריחה שלנו עוצבו על ידי האדריכלים המובילים בתחום על מנת ליצור עבורך את העולם המושלם שיאתגר אותך והחוויה שתעלה על כל הציפיות שלך. חדרי הבריחה מתאימים למבוגרים וילדים החל מגיל 12, המתחם כולו נגיש לנכים.

רוצים לסגור את מתחם ESCAPELAND לעצמכם?

ליצירת קשר