רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  דברים שחשוב לדעת לפני שמזמינים חדר בריחה מאתגר באזור הצפון

  כשאתם רוצים לצאת לבילוי בצפון אתם יכולים ליצור קשר עם אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה המרתקים והמגבשים ביותר. אם בעבר נאלצתם לנסוע למרחקים ארוכים על מנת למצוא פעילויות מהנות, הרי שכיום אתם ממש לא חייבים לעשות זאת. חדר בריחה הוא בילוי שמתאים גם למשפחות ולזוגות אך גם לקבוצות חברים ואפילו בתור פעילויות גיבוש לעובדים. כולם יכולים למצוא את עצמם מבלים שעה בפתרון אתגרים חווייתיים תוך כדי עבודת צוות מיוחדת.

  רגע לפני שאתם מזמינים חדר בריחה למשפחות בצפון, כדאי יהיה להבין איך למצוא את חדר הבריחה שיתאים בדיוק לאופי של הקבוצה שלכם. בדיוק מסיבה זו, אתם צריכים להבין קודם כל מהם תחומי העניין של המשתתפים ורמת הניסיון שלהם בחדרי בריחה. אם לא כל המשתתפים מכירים את ההתנהלות בחדרי הבריחה וחדרים בפתרון החידות, כדאי יהיה לבחור בחדר בריחה בצפון שהוא יחסית פשוט וקל להבנה.

  עוד לפני שאתם מזמינים חדר הבריחה וודאו כי הוא מתאים לכמות המשתתפים שעתידים לקחת חלק בפעילות. חדרי בריחה לקבוצות גדולות מכילים משימות רבות יותר, אתגרים קטנים ואפילו משתמשים בשיתופי פעולה בתור חלק מהסיפור של חדר הבריחה. לעומת זאת חדרי בריחה שמתאימים לזוגות ולמשפחות קטנות יהיו חדרים בהם המשימות מצומצמות יותר ומתאימות לכמות הידיים העובדות.

  חדרי הבריחה מגיעים עד אליכם

  תושבי הצפון אשר היו רגילים במשך שנים רבות לחפש מקומות בילוי המרוחקים מהבית, בוודאי ישמחו לכלות כי כיום ניתן יהיה למצוא חדרי בריחה מקצועיים ומושקעים ממש באזור. ההצלחה חסרת התקדים של חדרי הבריחה בישראל הביאה למצב בו כמעט בכל עיר ניתן למצוא חדר בריחה אחד לפחות. כך שגם אתם, תושבי הצפון היקרים יכולים להנות מהאתגר המיוחד מאוד שכל חדר בריחה מציע. כל שיהיה עליכם לעשות זה לבחור את הנושא ולוודא כי חדר בריחה בצפון הנבחר מתאים לכמות המשתתפים. צרו קשר עם אסקייפלנד כבר היום לקבלת פרטים נוספים והזמנת חדר בריחה.

  נד

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה