חדר בריחה לילדים בחיפה | חדרי בריחה מומלצים לילדים | אסקייפלנד - אסקייפ רום לילדים

חדרי בריחה לילדים

חדר בריחה לילדים בחיפה

חדרי בריחה הפכו ללהיט החם ביותר בשנים האחרונות ועכשיו יש גם חדרי בריחה לילדים המותאמים לכל הגילאים.

במקום שלנו אתם תיפגשו באיכות של החדרים ובסיפורים המעניינים ביותר,כאלה שיגרמו לכם לחשוב שאתם בעולם אחר לגמרי ממה שאתם רגילים.

חדרי בריחה לילדים מגלמים בתוכם חוויה משפחית מאתגרת, מסקרנת וכזאת שמצריכה מחשבה מחוץ לקופסא והמון יצירתיות.

חדרי הבריחה לילדים אצלנו מותאמים גם לילדים וגם להורים בכל הגילאים בצורה מושלמת על מנת להשיג סינרגיה,לשמר ולדאוג להנאה לכל רשת הגילאים הרחבה אשר לוקחת חלק בחוויה ובתהלי .

מה דעתכם שהילדים שלכם פשוט יהנו, יעשו כיף ועל הדרך יחדדו את החושים הבריאים?!

אצלנו באסקייפלנד תוכלו למצוא גם הנאה, גם חוויה משפחית וגם חדרי בריחה לילדים ברמות קושי שונות!

בכל אחד מהחדרים ישנם סיפורים שונים ומגוונים שיכולים להתאים לאופי של כל משפחה או קבוצה.

אם אתם אוהבים אתגרים, אוהבים חוויה משפחתית מעצימה, מלמדת ומלכדת לכל המשפחה או לקבוצות השונות בגילאים השונים הגעתם למקום הנכון בחדרי בריחה לילדים שלנו.

בחדרי בריחה לילדים של אסקייפ לנד אתם תמצאו את הכל תחת קורת גג אחת וההנאה מובטחת.

אז אם אתם חושבים שתצליחו לברוח מחדרי הבריחה לילדים שלנו בואו ונסו את מזלכם.

במהלך השנים אצלנו באסקייפלנד נתנו שירות על הצד הטוב ביותר להמון משפחות והמון קבוצות חברים מכל הגילאים.

חלקם הצליחו לצאת מ- חדרי בריחה לילדים שלנו וחלקם לא אבל מה שבטוח הוא שכולם יצאו עם חיוך מאוזן לאוזן

וחוויה שהם יספרו למכרים,לחברים ובעיקר למשפחות ולקבוצות שהם רוצים בטובתם ושיהנו.

באיזה צד של הסטטיסטיקה אתם חושבים שתהיו באסקייפלנד?

בואו אלינו ותגלו.

אז אם אתם רוצים לקחת חלק בחווית חדרי הבריחה לילדים ,כזאת שלא תשכחו הרבה מאוד זמן –

צרו איתנו קשר במספר 048500600 או שתשאירו פרטים בדף יצירת הקשר ונציג שלנו יחזור אליכם עוד היום בשעות הפעילות על מנת לדאוג לכם לחוויה בלתי רגילה!

לפרטים נוספים בקרו בדף הפייסבוק שלנו או צרו עמנו קשר בדף יצירת קשר.

חדר בריחה לילדים בחיפה

 

חדר בריחה לילדים בחיפה והסביבה

חדרי בריחה בשנים האחרונות הופכים למוקד עניין משמעותי מאוד בקרב קבוצות אוכלוסייה רבות, ובפרט אצל ילדים צעירים. כיום קימות אופציות רבות של חדר בריחה לילדים בחיפה אשר מתאימות לגילאים שונים ומאפשרות לכל קבוצת חברים להגיע ולבלות במתחם חדר בריחה חדש ומיוחד. חדרי הבריחה מאפשרים לילדים להשתולל ולהתפרע, תוך שהם מפעילים את הראש ועובדים על פתרון החידות בעבודת צוות. כשאתם מאפשרים לילדים להגיע לחדרי בריחה אתם נותנים להם את ההזדמנות ללמוד איך לעבוד בקבוצה ולהתמודד עם אתגרים שהם הרבה מעבר לחידות אשר מוצגות בפניהם בחדר הבריחה.

איך לבחור חדרי בריחה לילדים בחיפה?

בכדי לבחור חדר בריחה לילדים בחיפה יהיה עליכם לחשוב על כמה נושאים שיכולים להשפיע על חוויית המשחק של כל הקבוצה:

  1. גודל הקבוצה- התאימו את גודל חדר הבריחה לכמות ילדים שהולכים להשתתף באירוע. ישנם חדרים גדולים מאוד אשר מכילים משימות רבות ומתאימים לקבוצות של שמונה עד עשרה משתתפים. אבל אם אתם מגיעים בקבוצה גדולה יותר, שווה לחלק את הילדים לשני חדרים ולהציע להם תחרות בין הקבוצות.
  2. גיל המשתתפים- התאימו את תוכן חדר בריחה לגילאי הילדים. ישנם חדרים שעוסקים בנושאים מפחידים מאוד ועלולים לגרום לילדים להרגיש לא בנוח. לכן בדקו מבעוד מועד את ההתאמה של התוכן לגיל הילדים המשתתפים.
  3. ניסיון במשחק-  ילדים בעלי ניסיון בחדרי בריחה יכולים להתמודד במהירות עם רמות קושי קלות של חדרים ולפספס את כל הפואנטה המאתגרת של חדר בריחה חדר בריחה לילדים. אם כך, חשוב יהיה לבחור חדר בריחה ברמה שמתאימה לילדים שלכם ותאפשר להם ליהנות מן המשחק.
  4. ליווי של מבוגר- אם מדובר בקבוצת ילדים צעירה, מומלץ יהיה לצרף ליווי של מבוגר אחראי שיהיה עם הילדים בתוך החדר ויימנע מהם להשתולל.

חדר בריחה לילדים בחיפה – חווית משחק שמלכדת את הילדים

חדרי בריחה לילדים בחיפה הם הזדמנות נהדרת במיוחד לכיתות ולקבוצות חברים קרובות לבלות זמן איכות בפעילות שיש לה מטרה מוגדרת. כאשר אתם רוצים ללכד את הכיתה שלכם וללמד אותם איך להתנהג בכבוד אחד לשני ועדיין להתמודד עם בעיות ואתגרים, חדר בריחה יהיה זה שיאפשר לכם לעשות זאת בצורה חווייתית ומיוחדת. אסקייפלנד- מתחם חדרי הבריחה הגדול בצפון, שמח להזמין אתכם לבחור את חדר הבריחה המושלם בעבורכם.

חדר בריחה לילדים בחיפה - אסקייפלנד

 

חדרי בריחה מומלצים לילדים

כמו כל הורה,  אתם רוצים לאפשר לילד שלכם וגם לחברים שלו חלק חלק פעיל בפעילות שתהיה ערכית אך גם מהנה. לכן אין זה מפתיע לגלות הורים רבים אשר מעוניינים למצוא חדרי בריחה מומלצים לילדים ושולחים אותם ליום שכולו חוויה ואתגר. החיפוש אחר חדרי בריחה מומלצים, בייחוד כאשר מדובר בילדים, דורש מכם ההורים להשקיע יותר מאמצים ולבדוק לעומק את חדר הבריחה. בסופו של דבר חדרי בריחה לילדים יהיו אלו אשר יאפשרו לכל הילדים ליהנות מחוויה ייחודית אשר גם מלמדת אותם שיעור חשוב לחיים.

בוחרים חדרי בריחה מומלצים לילדים

כדי לבחור מבין כל חדרי הבריחה המומלצים לילדים בחיפה את המקום שבו אתם תבלו היום, חשוב יהיה לוודא כי חדר הבריחה עומד בארבעה תנאים בסיסיים:

  1. בטיחות- בייחוד כאשר אתם מחפשים חדרי בריחה מומלצים לילדים, חשוב יהיה לוודא כי אכן מדובר במקום שמוכן לקלוט ילדים. לאורך המשחק בחדר הבריחה ילדים משתוללים ורצים. כאשר מדובר במקום לא מוגן ומסודר, הילדים עלולים להיפצע והביקור בחדר בריחה יסתיים בטונים צורמים.
  2. התאמה לגיל-  חדר הבריחה חייב להתאים ברמה הפיזית לגיל הילדים. אם הרמזים בחדר הבריחה לא ממוקמים בגובה העיניים של הילד ודורשים ממנו להיעזר מבוגר אחראי, הילד לא חווה את החוויה במלואה.
  3. תוכן-  הסיפור של כל חדר בריחה הוא מה שמושך את הילדים להביע עניין ולהשתתף בחיפוש אחר המטמון המיוחל- המפתח לדלת החדר. סיפורים מעניינים אשר קולעים לעולם התוכן שלהם יהיו אלו אשר ידרבנו את הילדים לשתף פעולה.

חדרי בריחה מומלצים לילדים בחיפה

חדרי בריחה מומלצים לילדים בחיפה

מציאת הפתרון של חידות שונות במסגרתו של חדר בריחה מהווה חוויה שמעוררת את כל החושים. זאת, בייחוד אצל ילדים אשר מפתחים את יכולות החשיבה שלהם תוך כדי מציאת פתרונות בעבור מכוון של חידות. הבטיחו את החוויה המלמדת, המעניינת והמגבשת ביותר לילדים וצרו קשר עם אסקייפלנד על מנת לבחור את חדר הבריחה הנכון לכם.

אסקייפ רום לילדים

אין ילד שלא רוצה להתמודד עם האתגר המרגש אשר טמון בחדר בריחה מקצועי. בדיוק מסיבה זו כיום אסקייפ רום לילדים הוא אחד ממקומות הבילוי המובילים והאהובים ביותר. חדר בריחה לילדים, בשונה מכל אסקייפ רום רגיל, מנטרל פעמים רבות את אפקט ההפתעה או הפחד שיש בחדר הבריחה על מנת לאפשר לילדים להרגיש בטוחים ולא לפחד מהפתעה או מרעש בלתי צפוי שיכול לגרום להם להיבהל ולסגת מהמשחק. אסקייפ רום לילדים הוא מקום שמתאים גם לתפיסת העולם שלהם וגם פיזית ליכולות שלהם. כך שבסופו של דבר מדובר בחוויה חיובית, מעניינת ומרחיבת אופקים.

איך לבחור אסקייפ רום לילדים?

 בכדי לבחור אסקייפ רום לילדים אתם צריכים להתייחס ל-3 נקודות מפתח חשובות מאוד:

  1. גיל- ילדים קטנים מאוד לא יכולים להשתתף במשחקי אסקייפ רום לילדים בגלל שהם יתקשו מאוד לשתף פעולה בצוות, או להבין מה המטלות שנדרשות מהם על מנת לפצח את החידות ואת כתבי הסתרים.
  2. תחומי העניין- היום קיימים חדרי בריחה לילדים שמדברים אל עולם התוכן של הילדים ומתאימים להם בלבד. לדוגמה חדר בריחה של בובספוג שמתאים לילדים הצעירים יכול להיות גורם עניין גדול מאוד שיניע אותם לפעולה.
  3. רמת הניסיון- ילדים כשמכירים חדרי בריחה יכולים להיכנס לחדר בריחה וישר מהרגע הראשון להתחיל לחפש אחר רמזים. לכן, מומלץ למצוא בשביל אותם הילדים חדרי בריחה שהם ברמה קצת יותר גבוהה על מנת שיספקו להם עניין ואתגר.

אסקייפ רום לילדים בחיפה

אסקייפ רום לילדים בחיפה – אתגרים שמתאימים גם לקטנטנים

בעולם חדרי הבריחה, אסקייפ רום לילדים הוא תחום נפרד לגמרי שלא ניתן לערבב אותו עם חדרים אחרים.

אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה הגדול בצפון, מציע גם לילדים שלכם את החוויה המרתקת והמעניינת ביותר. בפניכם עומד מבחר עשיר של חדרי בריחה אשר יכולים להתאים לאנשים שונים, זאת בין אם אתם מחפשים אחר חדר בריה לילדים בלבד או לכל המשפחה. צרו קשר עם אסקייפלנד לקבלת פרטים נוספים בנושא.

רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?  חייגו: 048700000

או השאירו פרטים ונשוב אליכם ממש בקרוב !

פנייה בוואצאפ חייגו עכשיו