רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  חדר בריחה צ'ק פוסט

  אטרקציות לילדים בחיפה והסביבה – חדרי בריחה!

  בין אם במסגרת מצומצמת ובין אם עבור קבוצה גדולה, לא פשוט למצוא אטרקציות לילדים בחיפה והסביבה. הסיבה לא קשורה לאיכות האטרקציות, כי אם למגוון הכל כך רחב של האפשרויות המוצעות כיום, כאלו המתאימות לטווח רחב מאד של גילאים. המחפשים אטרקציות מיוחדות לילדים, כאלו שניתן לשלב במסגרת מסיבת יום הולדת או כחלק מיום כיף או חופשה משפחתית בצפון יגלו כי אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר היא חדר בריחה צ'ק פוסט, הקריות וגם חיפה, העיר עצמה הם יעדים מצוינים לאתר אחד כזה, שיהוו אתגר של ממש עבור הילדים ויציע משימות שהן חוויות בפני עצמה.

  אתגר ועניין

  אם אתם מחפשים אטרקציות לילדים בחיפה והקריות, חדרי הבריחה הם הפתרון המתאים. הטרנד המיוחד הזה מאפשר לילדים, וגם למבוגרים, להתמודד עם משימות לא פשוטות ועל הדרך לפתח מיומנויות חשובות, כמו עבודת צוות. חדרי הבריחה מספקים, למעשה, אתגרים שונים, חידות שאותן צריך לפתוח, וכל זאת כדי לצאת בהצלחה מהחדר תוך שימוש ברמזים המוצעים למשתתפים. אורך המשימה הוא כשעה לרוב וחדרי הבריחה יכולים להתמקד במגוון רחב מאד של נושאים ותחומים. זו יכולה להיות משימה בלשית מיוחדת, משימה שכולה אסטרטגיה ואפילו משימה שנושאה המרכזי הוא בוב ספוג, אותה דמות אהובה על הילדים.

  בהתאמה מלאה לגילאי הילדים

  מבוכים, חידות וחדרי אוצרות בינלאומיים שונים, את כל אלה ועוד מגלים בחדרי הבריחה בצפון שהם ללא ספק אטרקציה מסוג אחר, המתאימה לילדים. כך הם יכולים לבלות עם ההורים או עם חבריהם, לצאת למחוזות מפתיעים וגם להתמודד עם מבוכים לא פשוטים. אך אל דאגה, חדרי הבריחה האלה מותאמים באופן מלא לגיל הילדים ולרמתם האישית, כך שגם אם מדובר בילדים צעירים, ניתן להתמודד בהצלחה עם המשימה או עם החידה ולצאת מהחדר לפני תום השעה.

  רוצים לצאת עם הילדים לחופשה בצפון ולשלב בה חדר בריחה מעניין? מחפשים אטרקציה שאפשר לשלב במסיבת יום ההולדת שאותה אתם מתכננים לילד או לילדה? אסקייפלנד, מתחם חדרי הבריחה המוביל באזור הצפון וגם הגדול מכולם, הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת הפעילויות השונות של המקום, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 04-8500600

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה