רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  חפש את המטמון גרסת 2019

  אירוע באסקייפלנד – אירוע שהילדים לא ישכחו לעולם

  ימי הולדת וחגיגות לילדים הפכו בשנים האחרונות מאירוע פשוט למאורע גדול הדורש מהורים תכנון, מחשבה, השקעת תקציבים וכמובן צורך להיות מקוריים, להעלות את רף הריגוש וליצור אירוע בלתי נשכח, אם אפשר גם מבלי לקחת משכנתה שנייה. בנוסף לכל על הורים המתכננים אירועים לילדים בחיפה או אירועים בקריות להסתפק בהיצע דליל יותר של מקומות בהם ניתן לערוך אירועים מיוחדים לילדים, ובנוסף לכל התכנון עליהם לגלות יצירתיות ומקוריות רבות יותר בבחירת המקום בו יערכו את האירוע לילדיהם.

  כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אסקייפלנד הוא מתחם אירועים בחיפה המעוצב באופן מרשים ומוקפד ומכיל לובי, חדר המתנה מרווח, קפיטריה איכותית וכמובן – שלושה חדרי בריחה שונים ומבוך, כך שתוכלו להתאים את נושא חדר הבריחה לטעמו האישי של ילדיכם. בין החדרים המומלצים ביותר לאירוע לילדים הוא חדר בוב ספוג, חדר מעוצב ומקסים ברמה הגבוהה ביותר, המכיל פעילויות מאתגרות, כיפיות ומצחיקות, שכל ילד יהנה מהן.

  חדרי הבריחה הפכו בשנים האחרונות לטרנד, שכעת מחלחל גם לעולם האירועים לילדים. חדרי בריחה משלבים באופן מושלם את האהבה של ילדים ומבוגרים כאחד להיכנס לעולמות שונים ומרתקים, לקחת חלק פעיל בהרפתקה מרגשת, להפעיל את המחשבה והדמיון על מנת למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות ואחרון חביב, ולא פחות חשוב – לשתף פעולה עם משפחה או חברים, גם במצבי לחץ וזמן מועט. הורים שהיו צריכים לתכנן אירועים בחיפה לילדים, וערכו את האירוע שלהם באסקייפ לנד העידו כי הילדים נהנו מחווית יום הולדת בלתי נשכחת, שהותירה חותם משמעותי בילדים ובהוריהם.

  אז אם אתם צריכים לתכנן אירוע לילדים ורוצים ליצור אירוע ייחודי שהילדים יזכרו וגם ייתן להם ערך מוסף של מחשבה, עבודת צוות ושיתוף פעולה, בואו לתכנן אירוע אצלנו. אנו נסייע לכם לבחור את חדר הבריחה שיתאים באופן המושלם ביותר לגילו של ילדיכם, לאופי הפעילויות המועדפות עליו, לגודל הקבוצה המתוכננת להשתתף באירוע וכמובן גם לתקציב.

  רוצים לקבל פרטים נוספים על הפקת אירוע לילדים אצלנו? אל תהססו ליצור קשר, פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 04-8500600 ואנו נשמח להשיב לכל שאלה.

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה