רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם ?


  ימי גיבוש

  אסקייפ רום – הטרנד האחרון של ימי הגיבוש

  פיינטבול זה כבר פאסה. הוא משאיר סימנים, נגמר מהר מידי ובואו נודה בזה, ממש לא מדמה את הדבר האמיתי ובאולינג, מישהו זוכר מה זה ואיך משחקים? לעומת זאת, חדרי בריחה הם הדבר החם הבא ואחת הבחירות האהובות ביותר בשנים האחרונות לימי גיבוש. מנסים לארגן יום גיבוש לעובדים בצפון?. "אסקייפ לנד" בחיפה הינו אחד מחדרי הבריחה המאתגרים והמקצועיים בישראל. יותר ויותר חברות בוחרות לערוך את ימי הגיבוש שלהן כאן אצלנו "באסקייפ לנד" וליהנות מחוויה מגבשת ובלתי נשכחת. הפופולריות של חדרי הבריחה לא סתם עולה בקצב מטורף, מדובר באופציה האידאלית עבור ימי גיבוש לחברות בצפון וכמשחק תחרותי ומאתגר והדבר הכי יפה באסקייפ רום – הוא הכי קרוב לדבר האמיתי.

  משחק בחדר בריחה אורך בדרך כלל שעה ומהרגע שנכנסתם לחדר השעון מתחיל לתקתק. המטרה של הקבוצה היא למצוא את דרכה החוצה מהחדר הנעול לפני שנגמר הזמן. חדר בריחה מורכב מסיפור שהתעלומות והחידות הם חלק ממנו, אשר מכניס את המשתתפים לעלילה סוערת ומרגשת בתוך שניות ספורות. העלילה יכולה להיות למשל: "יש לכם שעה למצוא את הפצצה שתפוצץ את כל העיר אם לא תנטרלו אותה בזמן". במשימה זו, על המשתתפים לעבור אתגרים רבים וחידות מסובכות עד שיצליחו להגיע לפצצה.

  בישראל, ישנם מספר רב של חדרי בריחה, תוכלו למצוא אותם כמעט בכל אזור נסיעה. ישנם כל כך הרבה סוגים ורעיונות יצירתיים שאין פלא שכל כך קל להתמכר לזה. חדר בריחה הינה דרך מעולה להעביר יום גיבוש בצפון מכיוון שלכל אחד בקבוצה יש את היתרון שלו וכל אחד חושב קצת אחרת. לכן, בחדר הבריחה אנשים מבינים שיש משימות שאי אפשר להסתדר בהן לבד, כמו למשל, עבודה בחברה. בנוסף, חדר הבריחה מגשים את כל הסיפורים והפנטזיות שתמיד רציתם לחוות במציאות הממשית.

  "באסקייפ לנד", אנחנו מארגנים ימי גיבוש בצפון, ימי גיבוש לעובדים בחיפה, ימי גיבוש לעובדים בצפון. באסקייפ לנד, תוכלו למצוא שלושה חדרי בריחה ומבוך , הרפתקאות מרתקות וצוות מוכשר של עובדים שיוביל אתכם בחוויית אסקייפ רום בלתי נשכח. אם אתם מחפשים לארגן ימי גיבוש לחברות בחיפה והסביבה, אתם מוזמנים לפנות אלינו. המתחם מתאים לימי גיבוש לחברות גדולות , נראה אתכם בורחים.

  רוצים לסגור את מתחם אסקייפלנד לעצמכם?

   קידום אתרים בחיפה קידום אתרים בחיפה